آساهی لایت

آساهی لایت

ASAHI-LITE

اساهی لایت یک کمپانی ژاپنی است، ژاپنی ها را با نواوری، تکنولوژی و البته اختراعات و فن اوری های انقلابیشان میشناسیم. اساهی لایت محصولات پیشگامی را ارائه میدهد که نهایت راحتی را در بینایی برای شما فراهم میکند. از میان محصولات متنوع این کمپانی که در سراسر جهان عرضه شده است عدسیهای فشرده و "اسفریک دو طرفه" یا اصطلاحا DAS و لنزهای Free Form   جلب توجه بیشتری میکند. عدسیهای اسفریک دو طرفه وضوح بینایی را به حداکثر میرساند و فشار بر روی چشمها را کاهش میدهد. اساهی لایت همچنین اخیرا به همکاری و شراکت با کمپانی GKB Hi-Tich Pvt  روی اورده است و بخشی از فعالیتهای تجاری و تولیدی خود را در کشور هند انجام میدهد.لازم به ذکر است که کمپانی مزبور بزرگترین شرکت در زمینه تولید و صادرات عدسی در کشور هند است.  GKB Hi-Tich Pvt  به شدت به کیفیت مراقبت از چشم در تمام طیفها معتقد است و شهرت خود را برای ارائه طرح های منظم و نواورانه در زمینه تولید عدسی عینک بدست اورده است. اعتبار این شرکت در زمینه کیفیت برتر محصولاتش و همچنین انطباق دقیق ان با زمانبندی و تعهد برای دستیابی به اخرین فناوری در زمینه تولید عدسی باعث شده تا مشتریان در هند و البته سراسر جهان محصولات انرا انتخاب کنند و این شرکت را به عنوان تامین کننده قابل اعتماد برای عدسی عینک بشناسند و ترجیح دهند.   همکاری و شراکت اساهی لایت ژاپن و GKB Hi-Tich Pvt  هند زمینه موفقیتهای گسترده هر دو کمپانی در عرصه تولیدات پیشرفته و با استانداردهای بالا را فراهم اورده است.

http://www.asahilite.in/#

در حال حاضر محصولات اماده به تحویل شرکت اساهی ژاپن در ایران شامل عدسیهای نیمه فشرده و تمام فشرده با تکنولوژی DAS  یا همان اسفریک دو طرفه هستند که وضوح بینایی و راحتی را به حداکثر میرساند. از دیگر محصولات نواورانه میتوان به عدسی های TRIVEX  ،  BLUE CUT   و همچنین TRANSITION   اشاره کرد.

همچنین مصرف کنندگان ایرانی قادر هستند عدسیهای دودید، دودید تدریجی و  انواع دیگر عدسیهای تخصصی و سفارش نسخه ای را به نمایندگی این شرکت سفارش دهند. 


مقایسه کالا (0)


آساهی لایت  BLUE CUT

آساهی لایت BLUE CUT

تولید شرکت  اساهی لایت  ژاپنNEWاین عدسی با توجه به نیاز انسان مدرن و تغییر سبک زندگی او در استفاده روزافزون از ابزار دیجیتال ابداع شده است.&..

455,000 تومان

آساهی لایت HC

آساهی لایت HC

تولید شرکت آساهی لایت ژاپننکات مثبت:بسیار مقاوم در برابر خششفافیت بسیار خوبنکات منفی:بدون پوشش انتی رفلکسقیمت:   175000  تومان..

175,000 تومان

آساهی لایت نیمه فشرده (1.6)

آساهی لایت نیمه فشرده (1.6)

تولید شرکت آساهی لایت ژاپننکات مثبت: دارای پوشش انتی رفلکس با تکنولوژی منحصر به فرد آساهی لایت ژاپنوضوح دید بسیار عالیظریف و بسیار سبکقیمت: ..

635,000 تومان

کریزال اسیلور (1.5 BLUE CONTROL)

کریزال اسیلور (1.5 BLUE CONTROL)

تولید کریزال اسیلور فرانسهاین عدسی تولید شده توسط کریزال با نام تجاری پریونسیا مخصوص کار با ابزار دیجیتال است.نکات مثبت: پوشش انتی رفلک..

725,000 تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)