کریزال اسیلور

کریزال اسیلور

ESSILOR

کمپانی اسیلور فرانسه یکی از برترین تولیدکنندگان عدسی عینک و البته تجهیزات ساخت عینک در دنیا است. این کمپانی محصولات خود را در کشورهای مختلف دنیا از جمله در اسیا تولید میکند. اسیلور در حال ساخت، تولید و فروش طیف وسیعی از لنزها برای بهبود و محافظت از بینایی است. اسیلور ماموریت خود را بالا بردن کیفیت زندگی از طریق بهبود بینایی میداند  و به همین منظور سالانه 211000000 دلار صرف تحقیق و توسعه فناوریهایش  میکند. نتیجتا هر سال و به طور مداوم محصولات جدید و موثرتری را برای بهبود بینایی در سراسر جهان ارائه میدهد.

نتیجه این مداومت در نواوری و توسعه محصولات که طی 170 سال انجام شده حضور گروه اسیلور در بیش از 100 کشور در سراسر جهان است.

https://www.essilorusa.com/products/crizal

محصولات کریزال اسیلور در ایران شامل عدسی های اماده به فروش مانند کریزال الیزه، کریزال پرونسیا، کریزال فورته، کریزال ایرور و کریزال ترانزیشن هستند.

لازم به ذکر است که یکی از منحصر بفرد ترین عدسیهای دودید تدریجی در دنیا با نام تجاری واریلوکس محصول کمپانی کریزال است که متاسفانه مدتی است در ایران ارائه نمیشود و فعلا مشتری های ایرانی تنها میتوانند به محصولات اماده به تحویل این شرکت که اشاره شد بسنده کنند. 


مقایسه کالا (0)


اسیلور 1.56

اسیلور 1.56

تولید شرکت کریزال اسیلور فرانسهنکات مثبت:1.  پوشش منحصر بفرد کریزال اسیلور2. شفافیت فوق العاده عالی3. تمیز کردن بسیار راحت4. مقاوم در مقابل خشقیم..

495,000 تومان

اسیلور فتوکرومیک (ترنزیشن نسل 7)

اسیلور فتوکرومیک (ترنزیشن نسل 7)

تولید کمپانی کریزال اسیلور فرانسهنکات مثبت: 1. پوشش منحصر بفرد کریزال اسیلور فرانسه2. بیشترین میزان تیره شدن  در مقابل اشعه خطرناک خورشید, و..

1,590,000 تومان

کریزال اسیلور (1.5 BLUE CONTROL)

کریزال اسیلور (1.5 BLUE CONTROL)

تولید کریزال اسیلور فرانسهاین عدسی تولید شده توسط کریزال با نام تجاری پریونسیا مخصوص کار با ابزار دیجیتال است.نکات مثبت: پوشش انتی رفلک..

725,000 تومان

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)