متزلر اینترنشنال

متزلر اینترنشنال

METZELER

    "متزلر" نام یک کمپانی تجاری معتبرو مورد احترام  در زمینه تولید و فروش عدسی در جهان است. نقطه اغازین فعالیتهای این کمپانی  سال 1830 و در شهر پاریس بوده است و پس از ان توسط "متزلر" در سال 1911 میلادی به اشتوتگارت آلمان منتقل میشود. به هر حال پس از گذشت نزدیک به 190 سال از فعالیت "متزلر" در اروپا امروز شاهد تلفیقی از مد و زیبایی فرانسوی، صنعت و تکنولوژی آلمانی و هنر ایتالیایی در شکلگیری برند و محصولات و تولیدات این  شرکت هستیم. مدیریت مرکزی این شرکت امروز در کشور هلند قرار دارد.

    متزلر نظرگاه و هدف خود را تولید محصولات با کیفیت برای مشتریان حرفه ای و دارای نیازهای گوناگون قرار داده است و در این مسیر و برای رسیدن به هدف خود با شرکای متخصص در زمینه اپتیک در سراسر جهان همفکری و همکاری میکند.

http://www.metzler-international.nl/

در حال حاضر محصولات اماده به تحویل شرکت متزلر در ایران شامل عدسیهای سفید و فتوکرومیک (ترانزیشن نسل هفتم) با پوشش پاک میباشد. 


مقایسه کالا (0)


متزلر  فتوکرومیک  (ترنزیشن نسل 7)

متزلر فتوکرومیک (ترنزیشن نسل 7)

تولید شرکت متزلر اینترنشنال آلماننکات مثبت: فتوکرومیک نسل هفتم  (حذف حداکثر اشعه های خطرناک خورشید)تغییر رنگ بسیار سریعدر محیط سر بسته کاملا..

545,000 تومان

متزلر 1.56

متزلر 1.56

تولید شرکت متزلر آلمان نکات مثبت:پوشش آنتی رفلکس بسیار قویپوشش پاک برای شفافیت بیشترتمیز کردن بسیار راحت نیمه فشرده  (1.56)قیمت:  ..

280,000 تومان

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)