رودنشتوک

رودنشتوک

 

رودنشتوک المان نیز یکی از کمپانی های بسیار معتبر و صاحب سبک در تولید عدسی و فریمهای طبی و افتابی در سراسر جهان است. رودنشتوک المان 140 سال است که به فعالیت مشغول است و در طی این مدت رهبر نواوری در صنعت اپتیک چشم پزشکی بوده است. رودنشتوک یک کمپانی پیشرو در زمینه تولید عدسی و فریم عینک در المان است که توسط جوزف رودنشتوک در سال 1877 تاسیس شد. این کمپانی معتبر و صاحب نام امروز تقریبا 4700 نفر پرسنل در سراسر جهان دارد و در بیش از 85 کشور نمایندگیهایش را دایر کرده و محصولاتش را بفروش میرساند. دفتر مرکزی رودنشتوک در مونیخ است و 14 سایت و مرکز تولید نیز در 13 کشور جهان  مشغول فعالیت و تولید عدسی هستند.

قابلیتهای منحصر بفرد عدسی ها و فریمهای رودنشتوک باعث شده تا این برند به یک نام تجاری مطرح و بی نظیر در صنعت اپتیک جهان تبدیل شود. سالها تحقیق و دانش پژوهی، طراحی های عالی و فناوری  هوشمند به شکل مداوم به محصولات این شرکت وارد و اضافه و انها را ارتقا داده است. شما نمیتوانی چیزی کمتر از یک دقت بی نظیر در مواد،طراحی و عملکرد انتظار داشته باشید.

محصولات رودنشتوک چه در زمینه فریم عینک و چه در زمینه عدسی عینک همگی در المان طراحی شده و توسعه یافته اند. اوج تکامل یافتگی محصولات رودنشتوک  نشانه ای از ذات کیفیت و مهارت مهندسی المانی است. نتیجه کار رودنشتوک در طی 140 سال گذشته قابل توجه است: در حدود 500 ثبت اختراع در سراسر جهان در زمینه نواوری در زمینه عدسی عینک، فریم و تجهیزات اپتیک.

https://www.rodenstock.com/com/en/index.html

در حال حاضر محصولات اماده به تحویل شرکت رودنشتوک در ایران شامل عدسیهای سفید (1.5) ،  نیمه فشرده   (1.6)و فشرده (1.67)   و همچنین عدسیهای فتوکرومیک با پوشش Solitaire protect Plus 2   میباشد. تمام عدسی های فوق دارای مارک لیزری R   درون عدسی میباشند.

در عین حال نمایندگی فروش این عدسی طیفی از محصولات رودنشتوک را بدون مارک لیزری و با همان کیفیت و البته با قیمت کمتر به مشتریان ارائه میدهد. این محصولات شامل عدسیهای سفید انتی رفلکس (1.5 , 1.6) و البته عدسیهای BLUE CONTROL  هستند.

همچنین عدسی های دودید ناخنی، دودید تدریجی، رنگی (برای استفاده در عینکهای طبی-افتابی) و دیگر سفارشات نسخه ای با قابلیت انتخاب انواع متریال از جمله شیشه یا پلاستیک، تریوکس، لنزهای ارگانیک، ... و البته با قابلیت انتخاب پوششهای مختلف بر روی عدسی از جمله انتی رفلکس، پوشش اینه ای، Blue Control ... نیز برای مصرف کنندگان ایرانی قابل دسترس است.

 


مقایسه کالا (0)


رودنشتوک 1.5

رودنشتوک 1.5

تحت لیسانس رودنشتوک آلمان                    نت لایننکات مثبت:1.  پوشش آنتی رفلکس منحصر بفرد رو..

495,000 تومان

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)