زایس

زایس

ZEISS

زایس یک کمپانی فن اوری بین المللی است که در زمینه اپتیک فعالیت میکند. زایس در زمینه های بسیار وسیع از جمله توسعه، تولید و توزیع تکنولوژی اندازه گیری، میکروسکوپ، عدسی عینک، لنزهای دوربین و سینما و ... فعالیت میکند. با راه حلها و راهکارهایی که گروه زایس ارائه میدهد، کمپانی توانسته به شکل مداوم و پایدار دنیای اپتیک را توسعه دهد و به پیشرفت و ارتقا تکنولوژی کمک کند. گروه زایس در بیش از 40 کشور جهان نمایندگی دارد و دارای بیش از 50 محل فروش و خدمات، بیش از 30 سایت تولیدی و حدود 25 مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان است.

در سال مالی 2016 و 2017 این شرکت با همکاری 27000 کارمند درامدی نزدیک به 5.3  میلیارد یورو داشته است. زایس در سال 1846 تاسیس شده است و محل استقرار کنونی ان در Oberkochen  آلمان است. این شرکت متعلق به سازمان کارل زایس (بنیاد کارل زایس) است.

زایس به عنوان تولید کننده پیشرو در جهان  اپتیک توانسته تخصص فنی و ایده های خلاقانه را با تجربه های استثنایی بصری ترکیب کند. مصرف کننده باید اماده شگفت زده شدن با راه حلهایی باشد که تنها به تولید لنز نمی اندیشند و انچه ارائه میدهند چیزی بیش از یک عدسی عینک است. انها فن اوری  و ایده را با تجربه دیداری ادغام میکنند و ترکیبی بینظیر بوجود می اورند.

تجربه جدید در بینایی.

https://www.zeiss.com/vision-care/int/home.html

در حال حاضر محصولات اماده به تحویل کمپانی زایس در ایران شامل   عدسی های انتی رفلکس سفید با پوشش تخصصی دوراویژن پلاتینیوم (نیمه فشرده و فشرده)، عدسی های LotuTec، عدسهای مخصوص رانندگی امن، Blue Protect، فتوکرومیک با پوشش انحصاری دوراویژن پلاتینیوم ،عدسی های آفتابی (پلاستیک)  با پوشش DV Sun  در رنگهای مختلف و البته عدسی های افتابی (شیشه) با پوشش Super ET  میباشد. 


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.